Otevíráme Neonmars Brno - nepromeškej SUPer akci na paddleboardy!

Nenech si ujít otevření showroomu Neonmars Brno. Už toto pondělí, 1.6. Tě čekají slevy - 25% na všechny paddleboardy! 

Jsme Neonmars - specializovaná prodejna pro paddleboard - a otevíráme naši první prodejnu v České republice, přímo v centru Brna. V našem showroomu v Brně, který má pod palcem závodník Thomas a jeho tým najdeš skladem nejprodávanější paddleboardy a příslušenství, pádla na paddleboardy, pumpy a elektrické pumpy či obuv do vody. Navíc jsme si pro tebe připravili speciální otevírací akci a během celého pondělí 1.6. Koupíš všechny paddleboardy s 25% slevou!

E-shop spouštíme už v pátek! 

Kompletní širokou nabídku světových značek paddleboardů najdeš na našem e-shopu, kde si můžeš z pohodlí domova vybrat a koupit svůj nový paddleboard s doručením až domů po celé ČR. Samozřejmostí je odborné online a telefonické poradenství od profíků, doprava nad 2500,- Kč zdarma či bezplatná výměna a vrácení zboží. Taktéž ti s výběrem pomůže naše Infozóna plná rad a tipů od těch nejzkušenějších. Na našem e-shopu www.neonmars.cz nakoupíš už od pátku 5.6.2020. 

Jak se k nám dostaneš:

Najdeš nás v centru Brna na adrese: Cejl 892 / 32, 602 00 Brno

Showroom Neonmars je součástí prodejny Campi-shop.

Bezproblémové parkování je samozřejmostí

Otevírací doba: 

Po - Pá: 9:00 - 17:00 

Kontakt: +420 530 507 447

Těšíme sa na tvoji návštěvu v showroomu i na e-shopu! 

Přidej sa k nám!

Nejsme pouze prodejna kam si přijdeš koupit svůj první paddleboard. Jsme profíci, zanícení sportovci a paddleboarding je naše vášeň. Jsme komunita, která stále roste. Přidej se do naší paddleboardové rodiny a sdílej s námi svoje zážitky na SUPu. Organizujeme množství akcí, kempů a testovaček. Sleduj nás na facebooku a instagramu a nenech si ujít žádné paddleboardové novinky! Vidíme se na vodě! #neonmars