Cabrinha Crosswing X2 3 nafukovacie krídlo

Kód: 5717
Akce
Neohodnoceno
Značka: Cabrinha
ZDARMAZDARMA
Cabrinha Crosswing X2 3 nafukovacie krídlo
19 599 Kč 16 198 Kč bez DPH
Info o dostupnosti mailem
Položka byla vyprodána…

Nafukovací křídlo Crosswing X2 od výrobce Cabrinha je exkluzivním křídlem, zaměřené na nejvyšší výkon a jedinečné vlastnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Pro koho je určen

Wing Cabrinha Crosswing X2 3

Cabrinha Crosswing X2 je exkluzivním modelem nafukovacího křídla, které se zaměřuje na nejvyšší výkon s jedinečnými vlastnostmi, které na jiných křídlech nenajdeš. Toto univerzální křídlo je vhodné pro každého jezdce, od úplných začátečníků až po profi freeridery.

Začátečník
bar
Pokročilý
bar
Profesionál
bar

V čem je výjimečný

Wing Cabrinha Crosswing X2 3

Křídlo Crosswing X2 má zcela nový tvar a nafukovací rám, který jej činí maximálně pevným a tuhým. Křídlo si díky této konstrukci drží svůj tvar i při silném náporu větru. Dalším vylepšením tohoto modelu je oddělení nafukování středového ráhna od hlavní nafukovací části po obvodu. Toto umožní optimálně natlakovat každou sekci zvlášť, což dodává křídlu X2 neuvěřitelnou tuhost při jízdě. Široká hybridní rukojeť spojuje výhody pevného ráhna a tkaných rukojetí. Výsledkem je širší rukojeť pro optimální úchop a skvělou kontrolu nad křídlem, aniž by se jezdec musel přechytávat během jízdy.

 

Parametry a specifikace

Wing Cabrinha Crosswing X2 3

  • Double StrutTM – individuální nafouknutí dvou částí pro maximální tuhost
  • Hybridní rukojeť pro optimální úchop
  • Nano ripstop
  • Sprint inflate valve – ventil pro rychlé nafouknutí
  • Vysoce pevný materiál Dacron LE
  • Bezpečná manipulace
  • Bezpečnostní leash na zápěstí je součástí balení
  • Kevlarové zpevnění na špičce

Čo o tomto produkte hovoria naši jazdci?

 Testujeme...

Kuso
Šéftréner, freerider

Na čem jazdím: JP Australia SE 3DS SportsAir 12'6'' x 30 x 6'

Videa

Fotogalerie

Doplňkové parametry

Kategorie: WINGY - KRÍDLA
Záruka: 2 roky
VELIKOST WINGU: 3.0 m²
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

cabrinha-logo_1


Cabrinha vyrábí kitesurfingové vybavení pro milovníky vodních sportů. Společnost Cabrinha Kites s distribuční sítí ve více než 70 zemích po celém světě byla založena, inspirována a aktuálně je stále vedena vodákem z Maui, Havaje, Pete Cabrinhem (spolu s Water Bound Investments, kterou vede profesionální kitesurfer Jon Modica). Úspěch Cabrinhy za posledních 20 let lze připsat specializovanému týmu nejkvalifikovanějších lidí v tomto odvětví. Od managementu a vývojového personálu až po týmové jezdce, distribuční partnery, prodejce a ambasadory, Cabrinha je rodina vášnivých, vizionářských a neustále se vyvíjejících lidí, kteří posouvají tento sport do jeho budoucnosti.

Cabrinha sehrála průkopnickou roli ve vývoji surfových sportů jako kitesurfing, tow-surfing, foilboarding a wingsurfing.

Při výrobě produktů poháněných 100% obnovitelným zdrojem (větrem) je sociálně propojena se stejně smýšlejícími lidmi, kteří mají rádi vodu a chrání planetu.