SUCHÉ VAKY A OBALY

Měj všechny potřebné věci vždy po ruce. Ať už si potřebuješ sbalit láhev s vodou, opalovací krém či výbavu na celodenní expedici, pomocí suchého vaku můžeš své věci ochránit. Suché vaky se staly neodmyslitelnou součástí výbavy paddleboardisty. A co by to byl za výlet, kdybys nezdokumentuješ svůj výlet mobilem? Ten ti bezpečně ochrání vodotěsný obal.

 

Voděodolný vs. vodotěsný

Zatímco s vodotěsným obalem na telefon můžeš bezpečně skočit do vody, voděodolný batoh nech na palubě prkna. Vodotěsný obal zabrání pronikání vody pomocí speciálního těsnicího zapínání. Voděodolný batoh bezproblémů odolá dešti či šplouchání vodou. Je vyroben z nepropustného materiálu. Upevňuje se pod bungee lana na palubě paddleboardu. Pokud se stane, že se s padleboardem převalíš, pokud dostatečně rychle voděodolný batoh vytáhneš, tvým věcem se nic nestane.

 

Co se ti vejde do voděodolného batohu?

Na trhu jsou suché vaky a tašky v různých velikostech. Od malých 2 l až po tašky o objemu 100 l, do kterých vcpeš opravdu cokoliv. Pokud máš navíc touring paddleboard vybaven dvěma bungee lany, vpředu i vzadu, můžeš odvézt ještě více nákladu.

Do malé tašky o objemu do 5 litrů si můžeš odložit klíče od auta, opalovací krém, sluneční brýle či malou láhev s vodou. Do tašky o objemu 15 litrů už klidně sbalíš i lykrové triko či ručník. Na celodenní výlet ti bude stačit batoh o objemu 20 až 25 litrů. Můžeš do něj sbalit vše, co potřebuješ, i lehčí oblečení, šnorchl s potápěčskými brýlemi či osušku.

Pokud plánuješ vyrazit na expedici po vodě, budeš potřebovat více příslušenství. Do 50 litrového batohu pohodlně sbalíš i jídlo na několik dní. Do tašky o objemu 100 litrů se bez problémů vejde také spacák a pumpa na paddleboard.

Některé tašky jsou vybaveny praktickými popruhy pro přenos na rameni. Jiné zase mají rukojeť na boku tašky. Mnohé z batohů mají také příruční kapse na straně, pro odkládání věcí, které potřebujete mít po ruce.

Nejprodávanější

vodoodolna taska aqm 40 litrov
999 Kč –10 %
Původně: 999 Kč  (–10 %)
899 Kč
(743 Kč bez DPH)
1 položek celkem
vodoodolna taska aqm 40 litrov
999 Kč –10 %
743 Kč bez DPH
899 Kč

Vezmi si k vodě vše potřebné. Do praktické tašky přes rameno schováš ručník, svačinu i láhev s vodou.

9734