Oxbow

Oxbow-logo

Francouzská surfařská značka Oxbow byla založena v roce 1985. Produkty značky Oxbow jsou známé stylovým designem v surfařském duchu, který zaujme na první pohled. V naší nabídce najdeš nafukovací a pevné paddleboardy vyšší střední třídy. Stand up paddleboardy (SUP) od značky Oxbow jsou určeny pro požitkáře a náročné jezdce. Pro začátečníky na paddlebaordu či rekreační paddleboardisty, kteří však chtějí vyniknout jsou určeny všestranné allroundové modely. Soutěživé a dobrodružné typy si zase vyberou z rychlejších touringových modelů paddleboardů Oxbow. Absolutně parádní hipsterskou záležitostí jsou pevné paddleboardy Oxbow v dřevěném designovém provedení, které si můžeš vyzkoušet i na našich testovacích akcích.

Pro ty které láká spojení paddleboardu a spolehlivého windsurfu dáváme do pozornosti WindSUPový model Oxbow Wind Air, který pouhým přidáním windsurfové plachty rychle změníš na nafukovací windsurf, který ti zaručí extra zábavu na vodě.

Konštrukce

Paddleboardy Oxbow jsou vyráběny technologií SUP AIR, která zaručuje jejich nízkou hmotnost a perfektní tuhost. Jedinečná konstrukce použitá na nafukovacích paddleboardech Oxbow je činí pevnějšími, ultra-lehkými a vysoce odolnými. Vlákna Dyneema® s vysokou hustotou obalují celý paddleboard což dokonale zvyšuje jeho pevnost. Dvouvrstvý materiál po obvodu zvyšuje odolnost tam, kde je nejvíce potřeba a pomáhá zachovávat tvar paddleboardu. Díky jedné vrstvě materiálu drop-stitch je zase paddleboard ohromně lehký. Výhodami technologie SUP AIR jsou ultra-lehká konstrukce, což znamená snadné přenášení. Vyztužení svrchu i zespodu paddleboardu zvyšuje jeho tuhost oproti běžným nafukovacím paddleboardům a zpevněný materiál po obvodu zaručuje extra ochranu proti oděrům a poškození.

Technické prvky

Nafukovacie paddleboardy Oxbow disponujú bohatou výbavou na palube s detailmi, ktoré spríjemnia každú pádlovačku.

Měkčená EVA pěna

Pohodlná nášlapná protiskluzová EVA pěna na palubě paddleboardu je příjemná a měkká na dotek, zaručuje tak dokonalý komfort a bezpečnost při jízdě.

Neoprenová poutka

Neoprenové rukojeti vpředu, vzadu i ve středu paddleboardu pro snadnou manipulaci zajistí pohodlný transport a manipulaci jak ve vodě tak na souši.

Bungee lano

Praktické bungee lano v přední části paddleboardu ti umožní jednoduché a pevné uchycení všeho, co chceš mít s sebou během pádlování na palubě. Zejména při delších výletech oceníš jednoduché připevnění suchého vaku, občerstvení nebo láhve s vodou.

Double-action pumpa

Dvourychlostní pumpa s manometrem – ukazatelem tlaku, je součástí balení a paddleboard pomocí ní nafoukáš bez problémů raz-dva. Doporučený tlak nafoukání paddleboardu je 15 PSI.

Praktický batoh

Transportní batoh s popruhy na záda umožní snadné přenášení paddleboardu i se vším příslušenstvím, což oceníš i při cestování.

Ploutvička do US boxu

Jednoduché připevnění ploutvičky do systému US box.

Žádné produkty značky Oxbow nebyly nalezeny...